Duda Balje ju tregon çfarë të bëni derisa të kalojë koronavirusi

Deputetja Duda Balje po e pret me padurim lajmin për largimin e koronavirusit nga vendi, duke ju kërkuar njerëzve të qëndrojnë në shtëpi.


Ajo përmes një postimi tha se ne duhet të jemi të fortë, dhe të vazhdojmë të buzëqeshim e qëndrojmë në shtëpi.

Postimi i saj:

Mezi po pres ditën për të dëgjuar…. “COVID-19 më në fund iku”
Ne jemi bashkë në këtë, jemi më të fortë se kaq, vazhdoni të buzëqeshni dhe qëndroni në shtëpi!

SHPËRNDAJE