Duda Balje me model të ri flokësh, ja si duket ajo tani!

Duda Balje është një nga deputetet më të komentuara të Kuvendit të Republikës së Kosovës, kjo për faktin se ajo posedon dhe shquhet për linjat e saj trupore, shkruan.

Edhe pse nënë e tre fëmijëve, ajo vazhdon ta mbaj në formë trupin e saj. E gjithsesi sa herë që paraqitet në seanca që bie pre e mediave, por edhe e shumë ‘deputetëve’.

Së fundmi ajo ka ndryshuar edhe frizurën e flokëve. Ajo ka vendosur t’i shkurtoi pak flokët e saj të gjatë dhe biond. Këtë ndryshim e ka treguar vet deputetja përmes një fotografie të postuar në rrjetin e saj social Instagram.

SHPËRNDAJE