Duke tërhequr fustanin me plot stil, Luana Vjollca drithëron 1 milion ndjekësit e saj

Luana Vjollca cilësohet si një nga femrat më të bukura të ekranit shqiptar, shkruan GazetaBlic.

Duke qenë pjesë ekranit, kujdesi për pamjen e jashtme nuk mungon asnjëherë.Çdo paraqitje e saj është më e bukur se tjetra, shpeshherë duke treguar dhe asetet e formësuara që posedon.

Por, me paraqitjen e radhës ajo ka lënë me gojë hapur 1 milion ndjekësit e saj.E veshur me fustan me ngjyra, të cilin e ka kombinuar me sandale ngjyrë blu, e rregulluar deri në detaj, ajo po duket një bombë e vërtetë.

————————————————————————————–
Kjo ishte përplasja ‘historike’ mes Hashim Thaçit dhe Albin Kurtit:

————————————————————————————–

Sa i përket jetës private, ka vite që bukuroshja është në lidhje me Krenar Çoçaj, por që deri tani ende nuk e kanë pranuar hapur, edhe pse shpeshherë janë kapur nga paparaci rrugëve të Tiranës dhe Prishtinës.

Kujtojmë se ajo së shpejti do vijë me projekte të reja, ku do jenë tri këngë me këngëtarin e muzikës popullore, Bujar Qamili, ku do jetë një miks këngësh të Luanës.

————————————————————————————–
Shikoni si vallëzon çuditshëm Mimoza Kusari në Amerikë
————————————————————————————–

L💫

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

SHPËRNDAJE