“Dukesh si 20 vjeçare”, Albërije Hadërgjonaj mahnit me pamjen në foton e fundit

Albërije Hadërgjonaj duket si në të 20-at.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Albërije Hadërgjonaj, po kujdeset mjaft mirë për pamjen e saj të jashtme.

Ajo madje në disa fotografi që i poston u bën konkurrencë modeleve të reja, njësoj si edhe në foton e fundit ku ka marrë komplimente të shumta.

Albërijes i thonë se duket si një 20 vjeçare dhe se nuk dallon edhe aq shumë nga vajzat e saj.

Këngëtarja ndryshe pavarësisht kritikave, pozitive apo edhe negative vazhdon të ndihet mirë me veten, këtë e ka treguar edhe nëpër intervista të ndryshme.

SHPËRNDAJE