Duket e re, por nuk do ta besoni sa vite ka Anita Haradinaj

Anita Muçaj është moderatorja që shumë nga publiku kosovar u familjarizua me të.

Tani është gruaja e kryeministrit dhe Anita po bën një jetë të mirë fianciare e që po ndikon edhe në pamjen e saj

Anita ka një përkushtim të veçantë ndaj pamjes së saj dhe është e rregullt në vrapim dhe fitness.

……………………………………………………………………………………………………………..
Ana Kabashi e dridh si asnjëherë më parë në parking

……………………………………………………………………………………………………………..

37 vite ka por që pamja e saj nuk i tregon dhe Anita në Instagram mori shumë komplimente për këtë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE