Dy kushërirat kanë diçka të përbashkët dhe të rrezikshme

Oriola Marashi dhe Kejvina Kthella kanë diçka të përbashkët dhe ne nuk e dinim.

Veç faktit që janë kushërira, dy bukuroshet qiptare kanë të njëjtën shenjë horoskopi.

Ato anë ndarë një foto ku tregon se ku ndodhet zemra e personave që i përkasin shenjës së Binjakut.

Zemra e tyre komandohet nga truri, me sa duket të dyja vajzat nuk janë aspak romantike. / Gazeta Express/

SHPËRNDAJE