E akuzuara për mashtrim të çiftit zviceran Loredana, ka bërë shpenzime marramendëse

Loredana Zefi, që prej muajit Maj kur shpërtheu skandali me çiftin zviceran, është komentuar shumë për jetën e saj luksoze.

Shpenzimet në veshje e vetura iu atribuan parave të zonjës Petra megjithatë këto shpenzime marramendëse nuk po ndalen përkundër bllokimit të xhirollogarive dhe hetimit nga autoritetet e shtetit helvetik, shkruan prive.

Reperja, Loredana ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjete sociale ‘bishën’ më të re, një orë luksoze ‘Rolex’, tejet e shtrenjtë.

Pra, vlera e kësaj ore tejkalon dhjetëra mijëra euro.