E bukur sa s’ka më, “nafaka” e një serbi të famshëm (Foto)

Giulietta është bukuroshja që edicionin e ardhshëm në Serie A mund të jetë shpesh në ulëset e skuadrës së Chievos.

Bukuroshja italiane është e dashura e futbollistit serb, Filip Djordjevic që pikërisht sot ka kompletuar transferimin te Chievo.

Por, harrojeni serbin. E dashura e tij është një pjeshkë e vërtetë.

Fytyrë, trup, stil, dhe gjithçka tjetër të bukur mund të shihni tek Giulietta./Indeksonline/

SHPËRNDAJE