E dashura e miliarderit të famshëm ‘çmendet’ pas Robert Berishës, nuk do ta besoni çfarë ka bërë për të

Robert Berisha është një prej figurave më të njohura të showbizit shqiptar dhe një prej këngëtarëve me të preferuar nga femrat.

Mirëpo Roberti nuk tërheq vetëm vëmendje e femrave shqiptare, por edhe atyre të huaja.

Së fundmi, ai ka rënë në sy të modeles Morgan Britt, e cila është e dashura e miliarderit të famshëm Philipp Plein.

Ajo ka publikuar në Instastory foton e kopërtinës së një reviste shqiptare, në të cilën shfaqet Roberti.