E ‘dashura’ me fjalë prekëse, kështu e publikon këngën e Butrintit

Lidhja mes këngëtarit Butrint Imeri dhe moderatores Kiara Tito u përfol shumë në mediat rozë.

Edhe pse nuk u konfirmua asnjëherë, çifti u fotografua disa herë së bashku në lokale të Prishtinës, shkruan lajmi net.

E tani kur Butrint Imeri është goxha aktiv në projekte muzikore, moderatorja Tito qëndron gjithnjë prapa tij.

Para pak orësh Butrinti publikoi këngën e re “Alea”, e që nuk mungoi as përkrahja e moderatores që supozohet se ishin së bashku për një kohë.

“Vetëm sapo gjeta këngën që do të fiksohet në kokën time për gjithë verën, “Alea”, ka dalë tashmë”, ka shkruar ajo.

SHPËRNDAJE