E dhimbshme çfarë i ndodhi Afërdita Dreshaj, personi më i dashur i vdiq (FOTO)

Hape pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë

Në familjen e këngëtares së njohur shqiptare sot është ditë zie.

Me anë të një postimi në rrjetin social ‘Facebook’ ajo i ka njoftuar miqtë e saj se ka ndërruar jetë gjyshja e saj.

Hape pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë

”Gjyshja ime, e shtrejnta ime, e forta, zemra ma e madhe… me le… me ike.. u prehsh ne paqe..”, ka shkruar ajo ndërsa ka pranuar ngushëllime nga familjarë, miq, kolegë e fansa.

Hape pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë
SHPËRNDAJE