E dhimbshme: Ja ku ndodhej Çun Lajçi kur i vdiq vajza!

Bubulina Lajçi u gjet sot e vdekur në lagjen “Dardania” në Prishtinë.Express ka kuptuar se ajo dyshohet se ka vdekur nga mbidoza.

Aktori Çun Lajçi, 12 orë më parë ka treguar përmes faqes së Facebookut se gjendet në New York.Bubulina Lajçi, 34-vjeçare, u gjet e vdekur sot në lagjen “Dardania” në Prishtinë. Vdekja e vajzës e gjeti aktorin në New York, nga ky kishte postuar para 12 orëve.

Lajmin e ka konfirmuar edhe policia e Kosovës, por me iniciale dhe kanë bërë të ditur se vdekja është e cilësuar si e dyshimte, kurse trupi tashmë është dërguar në obduksion.

Para pak minutash, vetë Çun Lajçi përmes Facebook’ut ka shkruar një status për vajzën e vdekur me fjalë rrëqethëse.

SHPËRNDAJE