E dhimbshme kjo se çka bëri ‘Lalushi’ (Foto)

Aktorin e njohur Lalushin, thuajse e njohim të gjithë. Ai shpeshë herën na ka bërë të qeshim me lotë me skeqet e tija interesante, shkruan Gazeta NewBorn.

Emri i vërtetë i Lalushit është Ganimet Bytyqi dhe vjen nga fshati Llapushnik i Drenasit.

Lalushi, është i martuar dhe ka disa fëmijë. Ai i martuar është me Arta Istogun, transmeton Gazeta NewBorn.(Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje ⤵)

Lalushi ka shpërdarë një video në Facebook, ku ka bërë një pyetje e cila ka prekur ndjekësit e tij.

SHPËRNDAJE