E fejuara e Genc Prelvukuajt, “përvëlon” me fotot e fundit

E fejuara e reperit dhe producentit, Genc Prelvukaj, Eni Koçi ka postuar disa foto nga pushimet e saj tepër seksi

Eni Koçi ka treguar asetet e saj.

E Genc Prelvukaj duhet të jetë i lumtur që ka një bukuroshe si ajo në gjirin e tij.

Ajo sonte ka postuar disa fotografi nga pushimet e saj, për të cilat nuk ka treguar se ku është duke i kaluar, derisa ka treguar asetet e saj.

Nuk dihet se a është bashkë me të edhe Genci, pasi që ai sot është parë duke postuar disa statuse për Ditën e Çlirimit të Kosovës. /GazetaExpress/

SHPËRNDAJE