E grushtoi Feron muaj më parë, sot e pëson vet edhe ma keq se ç’mendoi!

Në mars të këtij viti reperi Fero është rrahur nga disa persona.

E një nga personat që e ka pranuar këtë gjë publikisht, është reperi Ligirt Uka.

Reperi i njohur sot është rrahur nga disa persona dhe më pas është dërguar për tretman mjekësor.

Në mars të këtij viti reperi Fero është rrahur nga disa persona.

E një nga personat që e ka pranuar këtë gjë publikisht, është reperi Ligirt Uka.

Reperi i njohur sot është rrahur nga disa persona dhe më pas është dërguar për tretman mjekësor.

”Rreth orës 12:00 kemi pranuar informatën për një përleshje mes disa personave, në rrugën Isa Boletini në Prishtinë, ku viktima L.U mashkull 20 vjeç, shtetas i Republikës së Kosovës ka pësuar lëndime trupore. Viktima është dërguar për tretman mjekësor, ndërkohë që hetuesit policor janë duke punuar për identifikimin dhe prangosjen e personave të dyshuar” tha zëdhënësja e Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti./lajmi.net

 

SHPËRNDAJE