E habitshme, Stresi shan publikisht McKreshen

Këngëtari nga Shqipëria së fundmi ka zbuluar shumë gjëra të reja.

Në bazë të pyetjeve të fansave që i kanë parashtruar në Instagram, Stresi tregon se me shumë nga këngëtarët shqiptarë nuk ka raporte të mira.

I pyetur se pse nuk pajtohet me Mc Kreshën dhe të bëjë duet me të, Stresi befason me përgjigjen e tij teksa e shanë publikisht.

“A je more normal s’boj këngë me p*** une e me legena e me frikacak që shiten mafiasha nëpër spote po në realitet ta hajnë mu*** se i kom pa moti çka mujn me bo.

Si repera janë të mirë por nuk janë në karakter temin”, janë fjalët e reperit nga Shqipëria.

Po ashtu, ai pak më parë ka folur edhe për anëtarët e “BabaStars”, madje me Skivin tha se nuk do bënte kurrë bashkëpunim.

Image

 

SHPËRNDAJE