E jashtëzakonshme: Shaqir Palushi dhe Shpetim Desku e bëjnë me shtëpi familjen nga Istogu (Video)

Këtë javë të ftuar në emisionin n’Kosovë Show, janë këngëtaret Motrat Bunjaku nga Kaqaniku.

Sikurse edhe në emisionet tjera edhe në këtë emision ka pasur plot momente interesante dhe befasi.

Por një mrekulli ka ndodhur. Në mes të emsionit është shfaqur një pamje e një familje nga Istogu e cila jetonte në kushte ekstreme për jetë dhe gjatë emisionit Shaqir Palushi ka pranuar ta merr përsipër këtë familjen e Xhafer Azemit nga Istogu për të ia ndërtuar shtëpinë e re, shkruan njofton Gazeta NewBorn.

Më poshtë shikojeni videon: 22:00

 

 

 

SHPËRNDAJE