E keni pare Taynën para operiacioneve? Kaq ndryshe dukej

Tayna është këngëtarja që u bë e njohur në publik për një kohë shumë të shkurtër.

Këngët e saj bëhet gjithmonë tejet të pëlqyera në publik.

Tayna është shumë e përfolur edhe për paraqitjet e saj gjithmonë shumë tërheqëse.

Ajo njihet për linjat e saj përfekte dhe për dukjen e saj.

E me imazhet e publikuara Tayna na tregon se ka operuar hundën./ORAinfo/

SHPËRNDAJE