E keni parë Zhaden e mbuluar, por kurrë me bikini

Aktorja e njohur Giovana Antonelli për publikun shqiptar njihet si ‘Zhade’ nga seriali ‘Clone’

Me rolin e saj ajo ka arritur të ”rrëmbej” shumë zemra, e sot me kalimin e viteve ende po shkruhet e komentohet për të.

Giovana është aktive në rrjete sociale e poston shpesh fotografi të ndryshme, qoftë edhe nga ato fotosesionet ku shfaqet joshëse.

Mirëpo fansave u intereson se si duket ajo kur ‘kapet’ nga paparacët dhe është e veshur në bikni.

SHPËRNDAJE