19 C
Mitrovice, XK
7 August, 2020

E mbani mend ‘Esmerin’? Ja si duket sot

E mbani mend ‘Esmerin’? Ja si duket sot

Aktorin turk, Saruhan Hunel e njohim për rolin e Esmerit në serialin “Vitet e humbura”.

Në kohën kur kjo telenovelë u transmetua në RTV21. Aktori ka qenë njëri ndër më të preferuarit dhe më të dashurit për audiencën.

Shfaqej si serioz, trim e personazhin e tij edhe më shumë e identifikonin këmishat e zeza, të cilat i barte gjithnjë, shkruan rtv21.tv

Me kalimin e viteve, ai thuajse ka mbetur i njëjti sikur vite më parë që e pamë në rolin e “Esmerit” Aktori 48 vjeçar, është shumë aktiv edhe në rrjetet sociale.

Ai kohë pas kohe publikon fotografi të reja që kanë të bëjnë me jeten e tij të përditshme.

Së fundmi “Esmeri” në rrjetin social Instagram, ka pbulikuar disa fotografi, ku më së miri mund ta shohim atë se si duket tani si një 48 vjeçar.

SHPËRNDAJE