E mbani mend Jehona Sopin? Atë e nxorrën sot nga shtëpia…

Ishte më e dashura e publikut, por tani një kohë të gjatë nuk është duke u shfaqur në publik.

Këngëtare e njohur, zë shumë i dëgjuar, artiste dhe personalitet i veçantë. Kjo është Jehona Sopi.

Ndonëse me të gjitha elementet për të qenë edhe më tej në top listën e këngëtareve më të dëgjuara, Johona po rri larg nga muzika.

Madje, Jehona Sopi po rri larg edhe nga jeta publike. Këngëtarja shihet për të mos thënë fare në lokale, a vende me shumë njerëz, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtaren dhe psikologen kosovare, e kanë nxjerr nga shtëpia dy miqtë e saj të vjetër, Vesa Luma dhe Mentor Haziri.

Kështu duket sot Jehona.

SHPËRNDAJE