E mbani mend këtë prezentuese të motit, tani më mirë mos e shikoni hiq

Modeli dhe aktorja, Yanet Garcia një nga parashikueset e motit më të njohura në Amerikën e Jugut ka më shumë se 5 milionë ndjekës në profilin e saj në instagram

Për këtë bukuroshja latine, për festat e fundvitit ka vendosur ti dhuroj disa fotot “prekse”, ndjekësve të saj, thënë më mirë e zhveshur e tëra.

SHPËRNDAJE