E pabesueshme: Ja çfarë i bëri Kadri Veseli mbrëmë Bekim Jasharit!

Një dasmë e familjes Geci në Drenicë i ka bërë bashkë politikanë dhe anëtarë të familjes Jashari.

Të pranishëm aty ishin edhe kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, kryeministri Ramush Haradinaj, Sami Lushtaku, Andin Hoti, së bashku me kandidatin e pavarur për kryetar të Skenderajt, Bekim Jashari.

Në dasmën e Drenicës, Bekim Jashari, Veseli e Lushtaku ia thanë këngëve patriotike me Afrim Muçiqin. (Kliko mbi reklamë dhe shiko videon e plotë)

SHPËRNDAJE