E PAPRITUR: Komuna e Prishtinës “largon” nënkryetarin

Komuna e Prishtinës po largon posterët e vendosur nëpër ndërtesat e qytetit.

Një prej posterve që u largua sot ishte edhe ai i Selim Pacollit, kur garonte për kryetar të Prishtinës, që tash është nënkryetari aktual.

Vet kryetari Shpend Ahmeti e ka postuar heqjen e posterit në llogarinë e tij në Facebook madje duke bërë edhe shaka.(Kliko mbi link dhe shiko pamjen e plotë ⤵⤵⤵)

“E hoqëm edhe nënkryetarin!”, ka shkruar Ahmeti në Facebook duke vazhduar më pas “…posterin”.

SHPËRNDAJE