E papritur: Ledri përveç reper, nga sot mer edhe pozitën e nënkryetarit tek…

Këngëtari Ledri Vula është emëruar si nënkryetar i klubit basketbollistik ‘Z Mobile Prishtina’.

Kjo është konfirmuar kryetari i klubit basketbollistik ‘Prishtina’, Blerand Stavileci në një konferencë për media.

Kjo u bë e mundur me propozimin e vetë Stavilecit dhe vendimin e bordit të klubit të basketbollit ‘Z Mobile Prishtina’./Lajmi.net/

SHPËRNDAJE