E parezistueshmja Rodriguez filmohet teksa bën dush (VIDEO)

Belen Rodriguez llogarit mbi 7 milionë ndjekës në instagram, të cilët kohë pas kohe i ‘shpërblen’ me foto dhe video hot.

Ajo së fundi ka publikuar një video ku shfaqet mjaft tërheqëse.

 

SHPËRNDAJE