E pyesin nëse do të martohej me Shpat Kasapin, ja çfarë thotë shoqja e ngushtë e Afërdita Dreshajt (Foto)

Hape pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë

Në fund të muajit të kaluar, modelja dhe këngëtarja shqiptare Afërdita Dreshaj kurorëzoi dashurinë me hokeistin çek, Jakub Kindl.

Në këtë dasmë mori pjesë edhe mikja më e mirë e Afërditës, Xhesika. E kësaj të fundit një nga ndjekësit e saj i ka bërë një pyetje në llogarinë e saj Instagram, nëse ajo do ta pranonte Shpat Kasapin për burrë, ndërsa Xhesika ia ka kthyer: Joooo..

Hape pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë


Kujtojmë që Shpat Kasapi dhe Afërdita Dreshaj ishin të fejuar për disa vite./Indeksonline/
……………………………………………………………………………………………………………..
Ja çfarë i bëri shqiptari tifozit serb sa ishin duke e shikuar një ndeshje të Botërorit në një shesh

……………………………………………………………………………………………………………..

Hape pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë
SHPËRNDAJE