E RËNDË: Zhduket një 16 vjeçare në Mitrovicë

Një vajzë nga Mitrovica është raportuar si e zhdukur.

Sipas informacioneve të policisë, prindi i saj ka raportuar gjatë ditës së djeshme se vajza e tij 16 vjeçare është zhdukur.

Sipas raportimit vajza e tij ka dalë nga shtëpia më 23 nëntor dhe nga ajo kohë nuk dihet vendndodhja e saj./Indeksonline/

SHPËRNDAJE