E sapo dalë nga dushi, Klaudia Pepa shfaqet e mbuluar vetëm me peshqir!

Balerina e njohur Klaudia Pepa aktualisht e vijon karrierën e saj në Itali.

Ajo bëhet shpesh pre e komenteve për shkak të fotove dhe videove të ndryshme në rrjete sociale ku shfaqet tejet provokuese.

Këtë herë ajo ka publikuar në Instagram një video ku ka treguar se sapo ka dalë nga dushi dhe ka qenë e mbështjellë vetëm me një peshqir. Edhe këtë herë Klaudia dukej seksi dhe në super-formë./Gazeta Express/

SHPËRNDAJE