E tmerrshme: Ka rënë në pishinën me peshkaqenë, e atëherë… (VIDEO)

Një grua në Kinë ka rënë në pishinën me peshkaqenë pasi që ka zënë në thua dhe ka rënë nëpërmjet vrimës për ushimin e peshkaqenëve.

Ky incident ka ndodhur në qendrën tregtare Vui Plaza në qytetin Jiahing, në lindje të Kinës, transmeton gazetamtero.net

Shikojeni videon:

SHPËRNDAJE