E tmerrshme: Për 100 euro borxh masakrohet shqiptari nga bashkëkombasit e tij

Nje shiqptar eshte rrahur barbarisht nga tre bashkekombas te tij, ne Greqi.

Ngjarja ndodhi në orët e para të ditës së djeshme në Agrinio, Greqi.

I riu që ende nuk bëhet i ditur identiteti i tij, mësohet se ka marrë plagë të shumta në trup dhe është shtruar në spital.

Policia ka ngritur akuza ndaj tre shqiptarëve të tjerë, të moshave 67, 24 dhe 22 vjeç, të afërm me njëri-tjetrin.

I riu edhe pse ka marrë plagë të shumta, ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën.

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/lajme-nga-shqiperia/shqiptari-masakrohet-nga-shqiptarwt-pwr-100-euro-borxh-572126/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

SHPËRNDAJE