E turpshme: I mituri rrah nënën e tij

Policia ka arrestuar një të dyshuar, i moshës së mitur pasi që i njëjti kishte kanosur dhe sulmuar fizikisht nënën e tij.

Nuk raportohet për të lënduar. Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

SHPËRNDAJE