E veshur me pizhama me lepurusha, Grida Duma në shtëpi siç nuk e kemi parë kurrë

Një nga politikanet më simpatike në Shqipëri, Grida Duma ishte e ftuar së fundmi në emisionin “Mos i fol shoferit”. Gjatë intervistës, Grida tregoi se në shtëpi vesh pizhama me lepurusha, ashtu siç nuk e kemi parë kurrë.

“Po, kam shumë. E di pse kam? Sepse motrat e mia sa herë që vijnë i kanë me lepurusha. I lenë aty, unë i vesh”, u shpreh Grida. Ndërsa Rudina Dembacaj e pyeti: “Si mund të të imagjinojmë në shtëpi ditën e Vitit të Ri?”

Grida Duma: “Me një veshje të ngrohtë të gjatë. Ime më i ka mbajtur shpesh robdishamber dhe unë i kam shumë qejf. Kam nja 2-3 nga këto, mund të jesh me pizhama poshtë, por ajo gjëja që vesh sipër e gjatë, të duket sikur je mirë domethënë”.

SHPËRNDAJE