E veshur me të bardha, ja si shkëlqen Lola në krahët e Dautit

Ata janë çifti më i disktuar në show-bizz.

Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e AAK-së, Daut Haradinaj dhe bashkëshortja e tij, Lola janë shpesh herë pjesë e mediave edhe për shkak të jetës së tyre private.

Nuk mungojnë as paraqitjet e tyre të përbashkëta e që çdo herë rrëmbejnë vëmendje, shkruan Indeksonline.

Edhe në një imazh që ka postuar së fundi, me veshje elegante, Dauti dhe Lola dukeshin të lumtur dhe plotë shkëlqim së bashku.

Kujtojmë që Dauti dhe Lola janë prindër të dy fëmijëve.

SHPËRNDAJE