Edi Rama befasohet LIVE në emisionin e Arian Çanit (FOTO)

Kryeministri shqiptar, Edi Rama është befasuar nga drejtuesi i emisionit “ZONE E LIRE”,

Arian Çani.

Ky i fundit ka ndryshuar skenën e emisionit duke e bërë gjithë në të zezë dhe duke e marrë

në “pyetje” Ramën rreth cështjes së Saimir Tahirit rreth përfshirjes së tij në narkotik.

SHPËRNDAJE