Edona në ‘hall’, nuk do të besoni çfarë bëjnë vajza e saj dhe djali i Milotit

Edona Llalloshi është këngëtarja që për shumë vite ka qenë pjesë shumë aktive e skenës muzikore shqiptare.

Ajo dhe vëllai i saj Miloti janë dy prej këngëtarëve që I kanë sjellur publikut vetëm vite e që këndohen e dëgjohen edhe në këtë kohë.

Ata tani janë të martuar dhe që të dy kanë fëmijë.

E sot, Edona ka postuar një foto montazh të vajzës së saj dhe të djalit të Milotit e si mbishkrim ka thënë se ata edhe mund të fluturojnë kur janë bashkë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE