Egzona ka dalë për drekë me burrin e vjehrrin, veshja e saj mori vëmendjen

Ajo është një prej emrave më të përfolur të estradës.

Egzona Muqiqi është gruaja e këngëtarit të mirënjohur Albatrit Muqiqit.

Ajo dhe këngëtari tani janë të martuar dhe kanë tre fëmijë.

Sot, Egzona dhe Albatriti kanë dalë bashkë me Nysret Muqiqin për drekë.

E veshja e Egzonës është ajo që mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

SHPËRNDAJE