Ekskluzive: Vajza e Adem Jasharit lind fëmijë në ditën e Epopesë së UÇK-së

Pikërishtë në ditën kur ka nisur aktivitetet për shënimin e 20 vjetorit të rënjes heroike të Komandantit Legjendar dhe Familjes Jashari, nga kjo familje vjen një lajm i mirë.

Magazina.al, ka mësuar se sot kjo familje e madhe është shtuar edhe me një anëtar të ri.

Vajza e heroit legjendar Adem Jasharit, Marigona ka sjellur në jetë një fëmijë të shëndoshë.(Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje ⤵)

Femija erdhi në jetë pikërisht ditën kur 20 vite më parë filloi sulmi mbi familjen Jashari nga ku mbetën të vrarë më shumë se 50 anëtarë të familjes.

SHPËRNDAJE