Eleganca dhe Lola Haradinaj në një fotografi!

Lola Haradinaj bashkëshortja e deputetit Daut Haradinaj njihet për elegancën e saj.

E këtë gjë, e dëshmon pothuajse në çdo fotografi që ajo publikon ku shfaqet më shumë stil dhe në formë.

Së fundi, në rrjetin social ‘Instagram‘ ka publikuar disa fotografi e veshur me fustan të zi ku ka ekspozuar këmbët e gjata dhe të bukura.

Lola, ka pozuar para kamerës me poza joshëse.

Ajo mbathur ka një palë këpucë po me të njëjtën ngjyrë, (të zezë) dhe i ka përshtatur shumë mirë me fustanin.

Nata është e re‘, ka shkruar ajo në imazhet e publikuara.

/GazetaBlic/

SHPËRNDAJE