Elita ndan imazhin më të mirë me vjehrrën nga pushimet

Elita Rudi po e dëshmon që është një ndër moderatoret më të mira në showbizin kosovar.

Duke qenë aktive në rrjete sociale, ajo gjithmonë mbetet e njohur në mediat rozë

Ajo çdo herë e dëshmon që është një nuse e zonja dhe tejet e respektuar për famoljarët e saj.

Këtë herë në imazhin e publikuar bashkë me vjehrrën, moderatorja shkëlqen.

Për më shumë, e dëshmon imazhi në vazhdim raportin që kanë mes veti.

SHPËRNDAJE