Elita nuk po mund ta shuaj urinë në shtatzëni, shikoni si e mbush tavolinën

Pas dasmës Elita dhe Gjiko kanë shijuar muajin e mjaltit.

Ata të dy kanë bërë postime nga më të ndryshmet nga koha që kaluan së bashku.

Pas kësaj Elita po vazhdon të jetë mjaftë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar pjatën e saj të ushqimit.

Duket se Elita s’po mundet ta shuaj urinë gjatë shtatzënisë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE