Elita sërish shtatzënë, ky detaj zbulon gjithçka!

Postimet e fundit të Elitës dhe Gjikos vënë re një detaj.

Elita Rudi dhe Gjiko gjatë ditës së djeshme janë relaksuar në jahtin lukoz.

Në një video të publikuar nga Gjiko, ku Elita shihet bashkë me Zërin në duar, gjithë vëmendjen e merr një detja.

Moderatorja duket se është shtatzënë për herë të dytë, ngase në fustanin që e kishte veshur i dukej barku i rrumbullakosur, shkruan lajmi.

Një tjetër gjë që i forcon akoma më shumë këto dyshime është fakti se Elitën në kohën e fundit e kemi parë teksa pozon me veshje të gjera apo sjell fotografi të vjetra.

Megjithatë, i mbetet moderatores që ta konfirmojë të vërtetën.

SHPËRNDAJE