Elvana Gjata qan në skenë, video emocionuese do ju prekë zemrën

Më datë 14 korrik këngëtarja Elvana Gjata ka mbajtur një koncert në Prishtinë.

Të shumtë kanë qenë fansat që kënduan njëzëri këngët e albumit të saj më të ri.

Mes gjithë asaj dashurie nga publiku, Elvana nuk ka mundur të mbajë dot lotët teksa këndote baladën ‘Më fal’.

Emocionet e saj si dhe brohorimat e fansave dëgjohen në videon e mëposhtme.

SHPËRNDAJE