Elvis Naçi: Ramush Haradinaj meriton respekt, ka luftu për Kosovë, por e keqja e tij është kjo

Këtë javë n’Kosovë Show i ftuar ishte Hoxha Elvis Naçi.

Elvis Naçi, u pyet nga moderatori Shpetim Desku, se cila është e mira dhe e keqja e Ramush Haradinajt, shkruan AlbanienShow

Naçi nuk ngurroi fare të përgjigjet.

E mira e Ramushit është se ai ka luftuar për Kosovën dhe meriton shumë respekt për këtë apo jo, e keqja e tij është që nuk e ka ndaluar akoma bixhozin, si Rama, qysh e ndaloi. Dikush me thotë më të drejtë nga gjithë kjo, këto janë të mirat dhe të këqijat e politikës, por ne nuk po bëjmë analiza, thjesht këto me erdhën në mendje tani” tha Elvis Naçi

Shikojeni emisionin më poshtë./AlbanienShow