Enca ‘nxeh’ rrjetet sociale, publikon fotot më hot ndonjëherë

Këngëtarja Enca Haxhiu pritet që ta bëj paraqitjen e parë hot për sivjet.

Ajo është një ndër të ftuarat e Luana Vjollcës në emisionin “Shiko kush luan” për këtë javë dhe nuk ka munguar me disa foto pak para emisionit.

Ajo shihet se ka të veshur një fustan të zi ku e ka theksuar gjoksin e saj hot.

SHPËRNDAJE