Enca “nxehet” keq, Labinot Gashin e quan ‘qelbësirë’

Enca Haxhia është emër shumë i përfolur në shtypin rozë.

Këngëtarja njihet për paraqitjet tejet provokuese në publik, për të cilat shumë shpesh ka marrë edhe kritika, shkruan lajmi.net.

Mbrëmë, ajo ka qenë e ftuar për të performuar në Zvicër, ku i pranishëm ishte edhe Labinot Gashi.(Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë ⤵)

Moderatori kishte shfrytëzuar rastin ta shkrepte një foto bashkë me këngëtaren, të cilën që të dy e hodhën në rrjete sociale.

“Qelbësirë” kishte qenë mbishkrimi që si Enca, ashtu edhe Labi i kishin vënë fotografisë, e që sigurisht se është batutë mes tyre. /Lajmi.net/

SHPËRNDAJE