Enca tregon format e kolme, flet për jetën

Pas lansimit të këngës së saj “Hajde”, këngëtarja Enca Haxhiu ka vazhduar që të jetë tepër aktive në rrjetet sociale

Gjatë vikendit që lamë pas, Enca kishte lansuar këngën e saj “Hajde” bashkë me Muharrem Ahmetin.

Por, këngëtarja në vend të reklamimit të këngës ka zgjedhur që të na tregoj asetet e saj seksi.

E derisa mbrëmë ajo tregonte gjoksin e saj, sonte Enca ka zgjedhur që të tregojë diçka më shumë nga të pasmet e saj.

“Gëzuar për një jetë të mirë. Kemi vetëm një jetë ndaj jetojeni çdo dite dhe bëjeni çdo gjë me zemër”, ka shkruar ajo. /GazetaExpress/

SHPËRNDAJE