Enca zbulon gjoksin – dhe ka një pyetje për admiruesit

Enca sapo ka publikuar këngën e saj ‘Kujt po i han’ në bashkëpunim me Don Phenon.

Por siç duket kjo nuk po mjafton me kaq, pasi ka paralajmëruar këngën e re, e cila do të jetë baladë.

Madje ajo ka thënë se është koha për një baladë duke pyetur se kush po e pret atë, transmeton indeksonline.

Ajo duket shumë provokative, si gjithmonë duke vënë në fokus gjoksin.

SHPËRNDAJE