‘Ëndrra’ e ҫdo femre, Patrisi ia bën Tunës surprizën më të bukur për ditëlindje

Altuna Sejdiu është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia e që për publikun njihet si Tuna.

Ajo është një këngëtare që për vite i kontribuoi muzikës shqiptare vetëm me këngë që u bënë hite, shkruan ORAinfo.

Tuna është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot Tuna feston ditëlindjen, e burri i saj e suprizoi atë me urimin më të bukur dhe të veҫantë.

“Urime shpirt, i bëfsh 100 kështu veç duke u puthur me mua”- ishte urimi i Patrisit për bashkëshorten.

SHPËRNDAJE