Eni Koçi feston ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjet mbush

Motra e uron me fjalët më të mira.

Eni Koçi konsiderohet si një nga femrat më të bukura dhe më tërheqëse të showbiz-it.

Bukuroshja nga Shqipëria sot feston ditëlindjen e 22-të dhe me këtë rast ajo ka marrë shumë urime nga fansat.

……………………………………………………………………………………………………………..
Nora komplet në rrjetë tregon më shumë së që duhet pa të brendshme

……………………………………………………………………………………………………………..

Një urim shumë special ishte rezervuar edhe nga motra e saj, këngëtarja e njohur Greta Koçi e cila në rrjetin social Instagram ka publikuar një fotografi të Enit të shoqëruar me një urim të veçantë.

“Ti je gjëja më e shtrenjt, pasuria dhe dashuria ime më e madhe…Motra dhe zemra ime u bëfsh 100. Gëzuar”, ka shkruar Greta krahas fotos./rtv21/